/ Wellness

Wellness

  • Přemýšlíte nad domácím relax centrem a nevíte, jak a kde začít? Potřebujete poradit se správným výběrem sauny, vířivky nebo s dalším wellness zařízením?
  • Jste na správném místě, náš tým odborníků vám s realizací pomůže.
  • Sdělte nám vaše požadavky, představy a přání o vaší vysněné relaxaci a my vše, k vaší spokojenosti, zařídíme. V průběhu projektování budeme s vámi v kontaktu a jednotlivé kroky budeme konzultovat. Projdeme jednotlivá řešení a funkčnost produktů.
  • Nabízíme odbornou a nezávaznou konzultaci na místě stavby a v případě zájmu zpracujeme cenovou nabídku na vámi vybraný prvek a příslušenství.

Vířivky a whirlpooly

Vířivky mají blahodárný účinek na náš zdravotní stav. Přináší uvolnění, snižují bolest a zbavují nás stresu. Blahodárných účinků a relaxace si můžete užívat i v pohodlí svého domova, a to za každého počasí. Teplá, bublající, uklidňujícím barevným odstínem osvětlená voda je relax, který si můžete užívat.

Sauna

Bez sauny se prakticky neobejde, žádné veřejné wellness. Již dnes si můžete blahodárných účinků, které saunování poskytuje, užívat v pohodlí svého domova, tak jako Finové, kteří v polovině 20. století, začali sauny stavět i v panelových domech.

Parní kabina

Parní kabina podpoří Vaše zdraví, krásu, zároveň se budete cítit uvolněně a Vaše energie bude obnovena. Víc důvodů k vybudování parní kabiny ve vašem domově nepotřebujete a věřte, že vaše tělo i mysl vám poděkuje.

Ochlazovna

K sauně či parní kabině neodmyslitelně patří ochlazování. Na výběr máte bazének (ochlazovák), který zajisté všichni znáte, dále můžete využít sprchový systém (vaše tělo ochladí drobné ledové kapičky) či polévací vědro nebo ledovou studnu.

Wellness ledovač

Ochlazování je nedílnou součástí saunování. Vaše wellness můžete vyzdvihnout a dovést k jedinečnosti ledovou nádobou, která bude plněna vločkovým ledem, který vám poskytne toužené ochlazení. Nasvícení nádoby dodá prostoru exkluzivitu.

Kneippův chodník

Kneippův chodník, patří mezi oblíbené prvky wellness. Princip Kneippova chodníku je založen na přešlapování po malých oblázcích a díky tomu dochází ke správnému prokrvení končetin a přirozené masáži chodidel. Výsledkem procedury bude zlepšení prokrvení nohou i celého těla, otužováním bude posílena imunita a bude potlačen syndrom studených nohou.

zastřešení bazénů

Máte již bazén a chcete jej zastřešit? Rádi Vám pomůžeme. Navštivte náš web o zastřešování bazenů.

www.voeroka.cz

fontány

Zajišťujeme poradenství, návrh a realizaci vodních prvků, záruční a pozáruční servis. Navštivte náš další web.

www.fontany.cz