/ Bazény

Bazény

Nabízíme realizaci nerezových bazénů, sklolaminátových bazénů a výstavbu betonových bazénů s vyvařenou folií nebo mozaikovým obkladem v skimmerovém nebo přelivovém provedení. 

Přednostní těchto bazénů je dlouholetá životnost a neomezené množství tvarů včetně doplňkového vybavení a příslušenství podle Vašich požadavků.

Nabízíme odbornou a nezávaznou konzultaci na místě stavby a v případě zájmu zpracujeme cenovou nabídku na Vámi vybraný bazén a příslušenství.

Fóliové bazény

Foliové bazény jsou mezi zákazníky velmi oblíbené pro variabilitu tvarů a vzorů, a také pro příjemný pocit plavce při doteku s fólií, která je vypodložena vyměkčující podložkou.

více >

Mozaikové bazény

Mozaikové bazény mohou být díky pestrému výběru vzorů a různých dekorů a jejich kombinací estetickou dominantou zejména v interiérech.

více >

Nerezové bazény

Nerezové bazény svým elegantním vzhledem uspokojí zákazníka a navíc skutečně v běžném provozu, hlavně ve veřejných prostorech, splní nejnáročnější požadavky na hygienu, servis a údržbu.

více >

Sklolaminátové bazény

Exclusivní design, komfort, spolehlivá kvalita a dlouholetá životnost to vše je sklolaminátový bazén. Jednoduchá a kompletní dodávka bazénu v mnoha variantách i dle individuálních požadavků zákazníka.

více >

zastřešení bazénů

Máte již bazén a chcete jej zastřešit? Rádi Vám pomůžeme. Navštivte náš web o zastřešování bazenů.

www.voeroka.cz

fontány

Zajišťujeme poradenství, návrh a realizaci vodních prvků, záruční a pozáruční servis. Navštivte náš další web.

www.fontany.cz