/ Služby

Služby

Služby

Nemusíte dělat vůbec nic, nabídneme vám kompletní realizaci bazénu, saun a vířivek na klíč se zastřešením od výkopu po terénní úpravy zahrady a širokého výběru příslušenství, chemizace bazénu, servisu a údržby.

Dále nabízíme:

  • Nabízíme široký sortiment osvětlení pro bazény, fontány a další aplikace v provedení RGB a studená nebo teplá bílá, s možností napojení ovládání na řídící systémy KNX/DMX a dálkového ovládání.
  • Výměny a opravy starých technologií, řešení problémů se spodní vodou a diagnostiku úniků vody v uzavřených cirkulačních systémech s možností bezvýkopové opravy potrubí.

 

Projektování a návrhy

Sebelepší kvalita výrobků a odvedené práce je druhotná bez dobře navrženého projektu a promyšlených detailů celé realizace bazénu nebo vodního prvku.

více >

Elektroinstalace a revize

Elektroinstalace pro wellness, vodní atrakce a úpravny vody s možností napojení na inteligentní řízení objektů nebo vytvoření vlastního inteligentního ovládání.

více >

Úprava vody

Optimálně zvolená bazénová filtrace a použití správné chemie je bezpodmínečně nutná pro údržbu filtrované vody v bazénu, vířivce nebo vodotrysku a jiném vodním prvku.

více >

Bazénová chemie

Automatické dávkovací stanice ASEKO a bazénová chemie vysoké koncetrace. Chlórová, bezchlórová a slaná úprava bazénové vody.

více >

Bazénové příslušenství

Automatické vysavče, tepelná čerpadla, odvlhčovače, schůdky, madla, sprchy, odrazová prkna, vodní atrakce a další bazénové příslušenství.

více >

Údržba a servis

Zajišťujeme kompletní servis, pravidelné čištění, údržbu bazénů, fontány a technologie pro filtraci a úpravu vody.

více >

zastřešení bazénů

Máte již bazén a chcete jej zastřešit? Rádi Vám pomůžeme. Navštivte náš web o zastřešování bazenů.

www.voeroka.cz

fontány

Zajišťujeme poradenství, návrh a realizaci vodních prvků, záruční a pozáruční servis. Navštivte náš další web.

www.fontany.cz