/ Služby / Projektování a návrhy

Projektování a návrhy

Projektování a návrhy

Sebelepší kvalita výrobků a odvedené práce je druhotná bez dobře navrženého projektu a promyšlených detailů celé realizace bazénu nebo vodního prvku.

  • Pro zpracování projektů jsou důležité naše dlouholeté zkušenosti a osvědčené postupy, ale současně sledujeme a využíváme nové technologie.
  • Rádi s Vámi zkonzultujeme vaše požadavky a přání a navrhneme optimální řešení a převedeme do projektu.
  • Projektová dokumentace musí samozřejmě splňovat ČSN, ale zároveň musí brát ohled na životní prostředí, ekonomicky udržitelný provoz, snadnou údržbu a jednoduchý servis.

 

Filtrační technologie

Základní principy a fyzikální zákony jsou dané a nelze je měnit, ale vždy je možné optimalizovat filtraci podle jejího využití a určení.

Filtrační technologie musí být navržena tak, aby perfektně a snadno dokázala udržet požadovanou kvalitu vody i při náhle zvýšeném znečištění.

Dobrý projekt technologie filtrace je základem úspěšné realizace a bezproblémového provozu bazénu se snadnou údržbou.

 

Techologie fontán

Nabízíme návrhy a řešení vodních prvků, dokumentace technologie, dodání komponentů, provedení montáže, záruční a pozáruční servis i údržbu.

Máme dlouholeté zkušenosti s návrhy vodotrysků od těch nejjednodušších až po ty nejsložitější s využitím moderních technologií, jako je například ovládání přes iPad.

Dobrý projekt a široký sortiment výrobků Fontana® Fountains z kvalitní nerezové oceli zaručuje vysoký standard a dlouhodobou funkčnost fontán a vodních prvků.

zastřešení bazénů

Máte již bazén a chcete jej zastřešit? Rádi Vám pomůžeme. Navštivte náš web o zastřešování bazenů.

www.voeroka.cz

fontány

Zajišťujeme poradenství, návrh a realizaci vodních prvků, záruční a pozáruční servis. Navštivte náš další web.

www.fontany.cz