/ Služby / Úprava vody

Úprava vody

Úprava vody

Optimálně zvolená bazénová filtrace a použití správné chemie je bezpodmínečně nutná pro údržbu filtrované vody v bazénu, vířivce nebo vodotrysku a jiném vodním prvku.

  • Důležitá je také kvalita zvoleného filtračního zařízení i technologie, aby Vám užívání a údržba filtrace přinesla radosti místo starostí.
  • Pro odstranění mechanických nečistot a mikroorganismů je v zásadě nejúčinnější použít pískovou filtraci, UV lampu a automatické měření i dávkování bazénové chemie.
  • Provádíme veškeré typy úprav vody, včetně úprav pro slané bazény a dalších bezchlórových technologií.

 

Filtrace pro bazény

Volba komponentů a samotné filtrace bazénu je často podceňovaná, ale pro Vaše zdraví je to nejdůležitější součástí koupání v bazénu.

Kvalitní filtrační zařízení a správné dávkování bazénové chemie, zejména automatické, zaručuje perfektní čistotu a zdravotní nezávadnost vody v bazénu.

Námi nabízené a osvědčené evropské výrobky budou šetřit: náklady, energii, spotřebu chemie a zároveň zvýšíkvalitu vody bazénu.

 

Filtrace pro vodní prvky

Použitím správně nadimenzovaného filtračního zařízení předcházíme poškození technologie fontány nečistotami v tělese vodotrysku.

Pro provoz vodotrysků je nezbytná výkonná filtrace vzhledem k umístění fontán na veřejných prostranstvích, kde dochází k většímu znečištění.

Fontány, vodotrysky a další vodní prvky musí mít kvalitní filtrační technologii, která je nenáročná na údržbu a spotřebu energie.

zastřešení bazénů

Máte již bazén a chcete jej zastřešit? Rádi Vám pomůžeme. Navštivte náš web o zastřešování bazenů.

www.voeroka.cz

fontány

Zajišťujeme poradenství, návrh a realizaci vodních prvků, záruční a pozáruční servis. Navštivte náš další web.

www.fontany.cz